Мусіала та Гюндоган вирішили справу: Німеччина спокійно обіграла Угорщину на Євро-2024

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
235
1 голос
Збірна Німеччини. Фото: УЄФА
Збірна Німеччини здолала Угорщину у другому матчі на Євро-2024 (2:0). Підопічні Юліана Нагельсмана мають дві перемоги після двох матчів та впритул наближаються до виходу у плей-оф.
  • Німеччина перемогла збірну Угорщини у другому турі Євро-2024;
  • Команди зіграли між собою третій матч з три роки. У 2022-му вони грали у Лізі Націй. Тоді Угорщина здобула 4 очки в очних зустріччах;
  • На старті турніру Німеччина здолала Шотландію (5:1), а Угорщина поступилась Швейцарії (1:3);
  • В рамках фінальних стадій Євро Угорщина не перемагає уже 8 матчів поспіль.

Євро-2024, група А, другий тур

Німеччина – Угорщина – 2:0

Голи: Мусіала, 22; Гюндоган, 67.

Після стартового тиску від німців та небезпечних контратак збоку гостей, рахунок було відкрито на 22 хвилині. Прохід Ілкая Гюндогана здавалось був перерваний голкіпером Угорщини. Однак, м’яч у руках Петра Гулачі не залишився. Його підібрав Гюндоган, який віддав на Джамала Мусіалу – 1:0.

Джамал Мусіала відкриває рахунок. Фото: УЄФА

Вiдео голу Джамала Мусіали можна подивитись за ПОСИЛАННЯМ

І якщо у першому таймі Угорщина ще могла зрівняти рахунок, то у другому домінували господарі поля. Кульмінацією поєдинку стало замикання флангової передачі від Гюндогана – 2:0.