Мудрик забив за Челсі в АПЛ: вінгер збірної України засмутив Ноттінгем Форест

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
1454
мудрик

Український вінгер Михайло Мудрик з’явився у стартовому складі Челсі на матч 37 туру АПЛ та відзначився забитим м’ячем уже на восьмій хвилині поєдинку. Асист на рахунку кращого бомбардира команди.

Маурісіо Почеттіно випустив півзахисника збірної України з перших хвилин всімнадцяте у поточному розіграші чемпіонату Англії.

Уже на старті поєдинку Мудрик виправдав довіру. Він випередив захисника, отримав та обробив дальній пас Коула Палмера та спрямував м’яч у ворота господарів поля – 1:0.

У підсумку матч закінчився перемогою Челсі з рахунком 3:2.

👉Дивитись відео забитого м’яча👈

У сезоні 2023/24 Михайло Мудрик провів 39 матчів за Челсі, відзначився шістьма голами та двома асистами.