«Мудрик старається, але не завжди виходить»: Кучер оцінив дії лідерів збірної України на Євро-2024

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
69
1 голос
«Мудрик старається, але не завжди виходить»: Кучер оцінив дії лідерів збірної України на Євро-2024
Олександр Кучер. Фото: Google
Оцінки виконавцям збірної України за гру на чемпіонаті Європи будуть ставити ще довго. Рідко коли їхні дії отримують позитивний відгук, але є ті, хто не спішить критикувати.

Зокрема, Олександр Кучер вважає, що не слід сильно критикувати Артема Довбика за виступ на Євро-2024, отже у форварда Жирони не було необхідних умов для успіху. Про це семиразовий чемпіон України розповів у ексклюзивному інтерв’ю сайту Sport-express.ua.

«Артем – це футболіст штрафного майданчика, ідеальний фінішер. У збірній України йому не вистачило помічників, які б робили гострі передачі на завершення. У нього з Циганковим була хороша зв'язка в Жироні, але після першої гри на Євро Віктор травмувався. Плюс суперники добре готувалися до Довбика, до нього була прикута велика увага з боку захисників, як до володаря Трофея Пічічі». 

Також Кучер залишив схвальний відгук щодо ставлення до роботи з боку Михайла Мудрика:

«На нього чиниться великий тиск, усі від нього постійно багато чекають. Мудрик це розуміє, старається, але не завжди виходить. Я вважаю, що в матчі з Бельгією нам дуже не вистачало Мудрика і Циганкова, думаю, з ними ми б перемогли. Швидкість Михайла в цьому матчі нам би точно знадобилася».

Колишній захисник також відповів на запитання «чи потрібно залишити Сергія Реброва біля керма національної команди?»:  

«Реброву потрібно працювати далі. Спочатку у нашої команди взагалі була патова ситуація, але Сергій Станіславович вивів її на Євро. Так, на європейській першості сталася така ситуація з Румунією, але я не вважаю, що це помилка Реброва, скоріше – недооцінка суперника з боку футболістів».

  • На Євро-2024 Україна посіла останнє місце у групі Е;
  • Кучер виступав за національну збірну з 2006 по 2017 рік. За цей час він зіграв 57 матчів, у яких забив два голи.