«Мотивує команду»: Шаран назвав неочікувану перевагу Кривбасу над Вікторією у Лізі Європи

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
37
1 голос
Володимир Шаран. Фото: Google
Криворізький Кривбас програв перший матч третього раунду кваліфікації Ліги Європи проти Вікторії (Плзень) із рахунком 1:2, але у протистоянні ще вистачає невідомих деталей.

Про деякі з них у інтерв’ю для сайту «Український футбол» розповів відомий тренер Володимир Шаран. Він вважає, що підопічним Юрія Вернидуба може допомогти один мотиваційний момент:

«У Кривбасу буде нелегкий переїзд до Праги після нищівної поразки від Карпат. Так що це буде важко ще й психологічно. Але я думаю, що це до кращого, що вони розгромно програли львів’янам. Коли 30 хвилин грали у той футбол, який хотіли, який хочеться бачити, пресингували і не давали шансів Карпатам, але потім неочікувані два пропущених м’ячі перед перервою «‎зламали» команду і вона зовсім по-іншому виглядала. Зовсім по-іншому! Тепер спортивна злість мотивує команду».

Однак, спеціаліст відзначає й проблему з якою зіштовхуються усі учасники єврокубків від України:

«Так, втома накопичується, хоч і початок чемпіонату, логістика дуже важлива. Багато чого ще й залежить від ротації, тому що Вернидуб буде думати, кого ставити на цю гру – в тому плані, хто з футболістів Кривбасу фізично буде краще готовий».

Нагадаємо, що перший поєдинок-відповідь між Кривбасом та Вікторією скінчився мінімальною поразкою підопічних Вернидуба з рахунком 1:2.