Все вирішилося після перерви! Молодіжна збірна України провела товариський матч із Німеччиною

08.09.2023 21:08

Молодіжна збірна України U-21 поступилася у контрольному поєдинку з Німеччиною

Фото Томас Бекер/DFB

Сьогодні підопічні Унаї Мельгоси в межах підготовки на Людвігспаркштадіоні в Саарбрюкені провели контрольний матч із збірною Німеччини.

У двох таймах українці виступали двома абсолютно різними складами і сильніше себе показав склад першої половини гри. У всякому разі синьо-жовті не пропустили і створили пару досить пристойних моментів.

Після перерви ж перевага була повністю на боці німців, які скористалися нею двічі. На 53-й хвилині наш суперник перехопив м'яч на половині поля українців, і Бауер сильним ударом залишив Фесюна не при справах – 1:0.

Під завісу зустріч Лемперле, що вийшов на заміну, після помилки Слюбика подвоїв перевагу німецької збірної – 2:0.

Товариський матч

Німеччина U-21 – Україна U-21 – 2:0 (0:0)

Голи: Бауер (53), Лемперле (88).

Німеччина U-21: Урбіг, Кляйне-Бекель (Вагнер, 46), Гехтер (Рідель, 46), Шмідт (Аррей-Мбі, 46), Кнауфф (Лемперле, 46), Мартель (Брайтхаупт, 46), Браун (Роте, 46), Рьйоль (Зіберт, 46), Груда (Вольтемаде, 46), Бауер (Небель, 56), Мукоко (Тресольді, 56).

Україна U-21: Нещерет (Фесюн, 46), Роман (Скорко, 46), Салюк (Боль, 46), Батагов (Слюбик, 60), Смоляков (Булеза, 46), Сігеєв (Рубчинський, 46), Бражко (Павлюк, 66), Лосенко (Ярмолюк, 46), Теслюк (Квасниця, 46), В'юнник (Краснопір, 46), Волошин (Брагару, 46).

Попередження: Мартель (35), Брайтхаупт (70), Рідель (81) – Бражко (62), Боль (68).

Нагадаємо, 12 вересня збірна України U-21 розпочне відбір Євро-2025 домашнім матчем проти Північної Ірландії. Поєдинок відбудеться у Словаччині, на полі Національного тренувального центру Попрада (початок – о 19.30 за київським часом).