Мірча Луческу розповів, як київське Динамо приймали у Греції: ганебні подробиці

16.08.2023 08:02

В інтерв’ю Playsport.ro, яке цитує dynamo.kiev.ua, головний тренер київського Динамо Мірча Луческу повідав деякі неприємні моменти, які супроводжували українську команду в Греції під час першого матчу третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти Аріса (0:1).

Фото ФК Динамо Київ

«Я хотів би, щоб люди прийшли на матч Динамо з Арісом у четвер. Ми незаслужено програли в Салоніках. У тому поєдинку ми заробили чистий пенальті, але його не дали.

Щодо атмосфери на стадіоні, вболівальники Аріса поводитись жахливо. Нас обзивали, обпльовували, чинили неймовірний тиск на арбітра. Тому ми дуже хочемо перемоги їх в кваліфікацій», — заявив Луческу.

Що потрібно Динамо в Бухаресті

Матч-відповідь відбудеться в 17 серпня в Бухаресті на стадіоні Джулешті. Для 100-відсоткового проходу в плей-оф раунд команді Мірчі Луческу необхідно перемагати Аріс з різницею у два та більше м’ячів. Якщо українська команда переможе в основний час с різницею в один м’яч, буде призначено два додаткових тайми по 15 хвилин і, в разі необхідності, серія післяматчевих пенальті. Нічия та поразка оформлять для киян дострокове завершення єврокубкового сезону-2023/2024.