Мірча Луческу пояснив цікаве рішення тренерського штабу Динамо

19.03.2023 16:02
Категории: Новини

Головний тренер київського Динамо Мірча Луческу прокоментував поразку від луганської Зорі

Фото fcdynamo.com

У 18-му турі УПЛ біло-сині вдома поступилися Зорі — 0:1. Післяматчевий коментар наставника Динамо Мірчі Луческу приводить офіційний сайт клубу.

— Була дуже важка гра. Будь-яка команда могла перемогти. Усе було до першого голу. Суперник грав на контратаках, ми цього очікували. Ми зробили велику помилку в захисті, після чого Зоря забила свій гол. Наш суперник грав організовано, це грамотна команда.

— Ми знаємо, що спортсмени, особливо футболісти, люди дуже забобонні. Багато-багато років, скільки я пам'ятаю, київське Динамо займало ліву лаву, а в цьому матчі перейшло на праву сторону поля. Чим була викликана зміна лави?

— Це не моє рішення, це було рішення клубу. Насправді, є багато людей, які можуть прийняти таке рішення. Вони запропонували, я погодився, але це не так важливо. В принципі, ми могли обирати лаву для запасних. Пам'ятаю, як минулого разу, коли ми грали, тренерська лава наших суперників дуже часто апелювала до арбітрів, кричала на них. Вирішили сьогодні перебувати на цій.

— Скільки матчів ще команда має програти, щоби ви подали у відставку?

— Насправді, проблема в тому, що в команди дуже важкий період. Я вважаю, що я можу піти у будь-який момент, і я не проти подати у відставку. Але проблема зараз в іншому, адже цього сезону команда втратила 11 гравців, а не одного. Для того, щоб перебудуватись, потрібен час. Ми не можемо запрошувати нових гравців, ми не можемо за мить перебудувати наш склад. У нас є молоді гравці, але щоби вони дійшли до рівня першої команди, потрібно мати час. Одразу це все зробити неможливо.

Я думаю, що ви побачили майбутні контури команди. Дячук грав в основі, він грав добре. Царенку — 19 років, він теж грає в основі, як і Волошин. Можливо, повернеться до команди Бражко, отже ми маємо будувати нову команду із гравців, яких виховав клуб. Я сподіваюсь на повернення Шапаренка, Буяльского. Якби Буяльский грав сьогодні, то ми мали б перемагати, без нього не створювали моменти в атаці.

Ми втратили обох голкіперів, Кензьору, Забарного, Миколенка, Шапаренка, Циганкова, Бєсєдіна, Вербича, Вітіньйо, де Пену. Від нас пішло багато гравців, неможливо створити нову команду за один день, тим більше, з молодих гравців. У нас у складі 11 гравців, молодших за 20 років.

Мірча Луческу відверто відповів на питання щодо своєї відставки с посади керманича київського Динамо

Лента новостей

Українські інтернет казино