Минай зумів врятувати заключний контрольний матч на турецькому зборі

16.02.2023 19:47

Сьогодні Минай на зборі в Туреччині в контрольному матчі з'ясовував стосунки з володарем Кубка Латвії – Аудою

Фото fcminaj.com

Відзначимо, що 7 лютого цю команду розгромив в контрольному матчі Дніпро-1 – 5:1.

Хоча Mинай й частіше володів м'ячем, але рахунок наприкінці першого тайму відкрили суперники. Все ж, підопічним Володимира Шарана вдалося уникнути поразки. На 74-й хвилині Горін встановив підсумковий рахунок – 1:1.

Товариський матч

Mинай (Україна) – Ауда (Латвія) –1:1 (0:1)

Голи: Горін (74) – (45)

Минай (стартовий склад): Бандура, Немчанінов, Горін, Гончар, Рогозинський, Вітенчук, Гечев, Байдал, Воробчак, Вишневський, Твердохліб.

18 лютого «містяни» повертаються додому. На зборі в Туреччині вони провели сім спарингів: в одному перемогли, тричі підписали мирні угоди і тричі програли.

Головний тренер Брюгге зізнався, що на українця Романа Яремчука тиснуть гроші: що відбувається