Mинай нарешті здобув домашню перемогу в чемпіонаті України

20.11.2022 14:34

Минай на останніх хвилинах вирвав перемогу у металіста в чемпіонаті України

Фото УПЛ

Це було перше протистояння Миная та Металіста на офіційному рівні. Останнім часом суперники пригальмували і були зацікавлені в перемозі, особливо закарпатці, що дозволило б їм залишити зону вильоту.

Об'єднувало опонентів й те, що їм на фініші першої частини сезону важко даються голи. Втім, господарі можуть виправдовуватись тим, що їхні основні нападники – Вишневський та Коломоєць часто були на лікарняному.

Проте сьогодні Вишневський уже був у строю і саме Олег на 42-й хвилині опинився в ударній позиції, але пробив якось незграбно і до взяття воріт справа не дійшла. А перед перервою вже довелося демонструвати свою майстерність голкіперу закарпатців Бандурі, котрий ліквідував небезпечний прохід  Книша.

В другому таймі ігрова перевага підопічних Володимира Шарана сумнівів не викликала, проте через їхнє невміння віддати точний останній пас справа до гольових моментів не доходила.

На 75-й хвилині пробивав з меж карного майданчика Вишневський, але м'яч став легкою здобиччю Костика. Проте наприкінці матчу невгамовний Вишневський таки досягнув свого – 1:0 і Mинаю нарешті вдається відсвяткувати домашню перемогу.

Закарпатці набрали 13 очок і посідають 11-ту сходинку в турнірній таблиці. Металіст з 15-ма пунктами на 10-му місці.