Мілан – Ліверпуль, феєрія від Кейна та черговий поєдинок без Луніна: результати матчів вівторка в ЛЧ

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
222
1 голос
Автор покеру Гаррі Кейн. Фото: УЄФА
Відбулись усі матчі ігрової програми вівторка у Лізі чемпіонів. Фаворити здобули перемоги, проте вони далеко не завжди давались цим командам легко.

У центральному матчі туру Мілан приймав Ліверпуль. Англійці пішли в атаку уже на перших хвилинах, але саме це зіграло із ними злий жарт. Уже на третій хвилині італійці вилетіли у контратаку, яку чудово завершив Крістіан Пулішич.

Більше нігого хорошого для господарів поля не було: фізичний дискомфорт відчував Меньян, Салах двічі пробив у каркас воріт, а два навісти Ліверпуля завершились взяттями воріт.

У другому таймі був лише один гол Ліверпуля.

Ван Дейк виводить Ліверпуль вперед. Фото: Google

Ліга чемпіонів

Етап ліги, перший тур

Мілан (Італія) - Ліверпуль (Англія) - 1:3

Голи: Пулішич 3' - Конате 23', Ван Дейк 41', Собослай 67'

Поєдинок Баварії та загребського Динамо більше нагадував карнавал, ніж футбол. Ще в першому таймі мюнхенці довели рахунок до розгрому (3:0). І це попри те, що гол Сержа Гнабрі не зарахували через офсайд.

Вже на старті вирішальної половини гри хорвати вистрілили двічі впродовж хвилини. Але їм це не допомогло - 9:2 на користь Баварії

Баварія (Німеччина) - Динамо (Хорватія) - 9:2

Голи: Кейн 19' (П), 58', 73' (П), 78', Геррейро 33', Олісе 38', 61', Сане 85', Горецка 90+2

Мадридський Реал очікувано вийшов на матч проти Штутгарта без нашого Андрія Луніна. В першій частині гри підопічні Анчелотті створили чимало напівмоментів, однак німецький колектив доволі добре оборонявся.

Цей захист завершився стрімкою атакою мадридців, яка втілилась в гол уже на 21 секунді другого тайму. Потім Штутгарт вирівняв становище. Але Антоніо Рюдігер та юний Ендрік принесли господарям перемогу.

Дженгіз Ундав щойно зрівняв рахунок. Фото: УЄФА

Реал (Іспанія) - Штутгарт (Німеччина) - 3:1

Голи: Мбаппе 46', Рюдігер 83', Ендрік 90+6 - Ундав 68'

В поєдинку Спортінга та Лілля усі головні події відбулись з 38 по 40 хвилину. Спочатку Віктор Дйокереш вивів португальців перед, а за дві хвилини Лілль залишився у меншості

Спортінг (Португалія) - Лілль (Франція) - 2:0

Голи: Дьйокереш 38', Дебаст 65'

Вилучення: Гомес 40'

• Раніше у вівторок відбулось ще два матчі;
  • Цього сезону в Лізі чемпіонів діє новий формат. Замість груп впроваджено єдину турнірну таблицю. До 1/8 фіналу вийдуть вісім найкращих команд, 9-24 місця зіграють в 1/16. Також буде зіграно вісім турів.