Михайло Мудрик взяв участь у божевільному дербі Лондона та відзначився: таке рідко побачиш

07.11.2023 00:21

У заключному матчі 11-го туру англійської Прем’єр-ліги Челсі атакувального півзахисника збірної України Михайла Мудрика на чужому стадіоні дійсно бився у лондонському дербі з Тоттенгемом.

Вже на 33-й хвилині господарі залишилися у меншості (вилучили Ромеро), а на 55-й Шпори втратили через червону картку ще одного гравця (схибив Удоджі). До цього моменту команди встигли обмінятися забитими м’ячами. І почалася довга і, чесно кажучи, частенько недолуга облога воріт Тоттенгема.

На 58-й хвилині Почеттіно кинув у бій Мудрика, але наш хлопець встиг награти лише на жовту картку, тоді як Джексон оформив хет-трик.

Челсі вириває перемогу у дев’ятьох суперників з рахунком 4:1, завдає Шпорам першої поразки в сезоні і з 15 очками переміщається на 10-у сходинку турнірної таблиці АПЛ.