Михайло Мудрик: «Уже знаємо сильні та слабкі сторони Реалу»

05.10.2022 19:02
Категории: Новини

Півзахисник донецького Шахтаря Михайло Мудрик виступив на прес-конференції напередодні поєдинку з мадридським Реалом

Фото shakhtar.com

Сьогодні о 22.00 гірники зіграють проти чинного переможця Ліги чемпіонів на Сантьяго Бернабеу. Напередодні матчу з Реалом на прес-конференції разом із головним тренером Шахтаря Ігорем Йовічевичем виступив півзахисник Михайло Мудрик. Його слова цитує офіційний сайт клубу.

— Торік Сантьяго Бернабеу аплодував тобі. З якими емоціями повертаєшся, які цілі ставиш собі на поєдинок з Реалом?

— Цілі та амбіції, як і на кожен матч, — домагатися результату. Ніч Ліги чемпіонів завжди особлива, тому хочеться продемонструвати найкращий футбол і досягти результату.

— Чи легко абстрагуватися від уваги преси довкола твоєї персони під час ігор Ліги чемпіонів? Чи дивився матчі Реалу і які висновки зробив щодо «галактікос»?

— Слід контролювати всю інформацію. Адже якщо зануритись у це з головою, буде погано тобі ж. Ми дивились один чи два матчі Реалу — з Осасуною й Атлетіко, а ще різні фрагменти ігор. Уже знаємо сильні та слабкі сторони цієї команди.

— Як оціниш свій прогрес і чого прагнеш досягти в майбутньому?

— Гадаю, наразі розкрив свій потенціал лише на 20%, мені ще слід удосконалювати багато ігрових і неігрових моментів. Це тільки початок, на мене чекає багато роботи попереду. Потрібно працювати ще більше!

— Як оцінюєш визнання Шахтаря в пресі на тлі результатів попередніх матчів із Лейпцигом і Селтіком? Чи доречні зараз емоції преси довкола Шахтаря?

— Я гадаю, що результат в обох матчах не був випадковістю, а став закономірністю та наслідком нашої роботи й командного духу. Якщо й були моменти, де нам пощастило, то щастить найсильнішим. Якщо команда хоче домагатися результатів, то має виходити зарядженою лише на результат і на перемогу.

— Чи буде важливою персона Луки Модрича в майбутньому матчі? Як збираєтеся протистояти хорвату?

— Лука Модрич — серце Реала. Це сильний футболіст, і від нього багато що залежить у грі суперника. Вважаю Модрича та інших футболістів Реалу сильними як індивідуально, так і командно. Слід готуватися, а чи вийде в нас усе — інше питання.

Лідер Реалу перед грою із Шахтарем наскочив на старі граблі

Лента новостей