Михайло Мудрик не став ховатися після поразки: сайт Челсі опублікував гарячі слова українця (відео)

Аватар Олександр Кудря Олександр Кудря
940
Михаил Мудрик 1

В інтерв’ю офіційному сайту Челсі півзахисник збірної України Михайло Мудрик спробував прокоментувати домашню поразку його команди від Брайтона (1:2) в матчі 31-го туру АПЛ.

«Гадаю, у першому таймі ми зіграли не дуже добре. А коли почали діяти більш якісно по перерві — було вже піздно, — цитує українця офіційний сайт Челсі. — Вся команда переживає важкий відрізок, але ми не здаємося і віримо, що все можна змінити. В нас є жага до перемог, але зараз дуже важкий період.

Думками ми вже у майбутньому матчі-відповіді Ліги чемпіонів проти Реала. Для Челсі це великий шанс. Кожен має показати все, на що здатний».

Нагадаємо, що в матчі з Брайтоном Мудрик відзначився своїм друим асистом в Англії, але тамтешню пресу це не дуже вразило.

Чвертьфінальна гра проти Реала на Стамфорд Брідж відбудеться завтра і розпочнеться о 22.00 за київським часом. Перша зустріч в Мадриді закінчилася перемогою господарів — 2:0.