«Ми були шоковані»: гендиректор ЛНЗ – про звільнення Дулуба

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
885
1 голос
«Ми були шоковані»: гендиректор ЛНЗ – про звільнення Дулуба
Олег Дулуб. Фото: ЛНЗ
Представник управління черкаського ЛНЗ Андрій Колісник розповів чому команду полишив білоруський тренер Олег Дулуб. Виявляється, причина надзвичайно банальна.

У інітерв’ю порталу Tribuna функціонер розповів, що причиною відходу тренера стали його непомірні для ЛНЗ фінансові апетити:

«Олег Анатолійович закінчував контракт після минулого сезону. Ми обговорювали умови нового контракту, але тренер висловив фінансові побажання, які просто не можемо виконати. Некоректно говорити про суми, тому що це конфіденційна інформація, але, чесно кажучи, ми були шоковані такими побажаннями. Думаю, такий рівень зарплати був би 2-3 серед тренерів УПЛ. Ми такого дозволити собі на цьому етапі не можемо. Тому ми не змогли домовитися про нову угоду».

Проте, Андрій Колісник додав, що клуб не жалкує про співпрацю із фахівцем:

«Ми вірили в компетенцію цього головного тренера і, як бачимо, не помилилися з вибором у ситуації, коли потрібно було вгамувати стартовий мандраж команди на початку дебютного сезону в УПЛ. Олег Дулуб яскраво продемонстрував свій рівень і досяг необхідного результату».

  • ЛНЗ в минулому сезоні посів сьоме місце в турнірній таблиці УПЛ;
  • Дулуб провів на чолі черкаської команди 25 матчів: десять перемог, вісім нічиїх та сім поразок.