Зміна лідера! Колос зазнав першої поразки в чемпіонаті України

30.09.2022 19:17

Нейтральне поле в Києві не завадило Mеталісту 1925 завдати поразки Колосу, який  очолював турнірну таблицю

Фото upl.ua

Подопічні Валерія Кривенцова є зручними суперниками для Колоса, адже до сьогоднішнього протистояння ковалівці двічі брали гору і двічі було підписано мирну угоду. Прицьому харків'янам жодного разу не вдавалося розпечатати ворота Колоса.

Проте в звітному матчі, як то кажуть, наскочила коса на камінь. Вже в дебюті ковалівець Оріховський порушив правила в своєму карному майданчику і Mартинюк упевнено реалізував пенальті – 1:0.

Однак невдовзі харків'янина Капінуса за фол останньої надії було вилучено з поля. Та це не вибило номінальних господарів з колії. На 30-й хвилині Русин з близької відстані вдруге засмутив голкіпера гостей Волинця.

У другому таймі в складі  Колоса з'явилися свіжі гравці, проте це не принесло ковалівцям якихось дивідендів. Харків'яни незважаючи на те, що грали в меншості, продовжували контролювати хід подій і заслужено відсвяткували перемогу – 2:0.

Таким чином, Металіст 1925 набрав вісм очок і вийшов на шосте місце у турнірній таблиці. У Колоса залишилося 10 пунктів і він на другій позиції.