Мессі врятував команду Бекхема у визначному для англійця матчі: де в цій схемі є й українець Кривцов (відео)

26.02.2024 11:03

У другому матчі нового сезону заокеанської МЛС Інтер Маямі українця Сергія Кривцова лише завдяки зірковому дуету врятувався від виїзної поразки.

Команда нашого футболіста, який відіграв повний поєдинок, зустрічалася з Лос-Анджелес Гелаксі. Пікантності ситуації додавав той факт, що нинішній бос Чапель Девід Бекхем свого часу відіграв 115 ігор за ЛА (18 забитих м’ячів).

Тож, своєрідне дербі для англійця переможця не виявило — 1:1. Причому, гості зуміли відігратися лише на 90+2-й хвилині. Спрацювала стара зв’язка з Барселони: Жоржі Альба віддав, а Ліонель Мессі забив.

Варто обов’язково зауважити, що Гелаксі у першому таймі не реалізував пенальті (удар Пуча відбив Коллендер), а з 87-й хвилини господарі грали у меншості (вилучили Дельгадо).