Марнотратство вирішило долю матчу між Динамо та Металістом 1925

26.11.2022 21:20

Динамо та Металіст 1925 зіграли внічию в матчі 15-го туру чемпіонату України.

Фото УПЛ

Звітний поєдинок цілком підпадає під визначення матч нереалізованих можливостей. Причому в більшій мірі це справедливо по відношенню до господарів, які створили як у першому, так і в другому таймі цілу низку гарних моментів для взяття воріт суперника. Однак втілити у гол бодай один з них так і не зуміли.

Квінтесенцією зустрічі цілком можна вважати епізод на 43-й хвилині, коли, мабуть, кращий гравець матчу Мозіль парирував пенальті від Циганкова.

УПЛ. 15-й тур

Динамо — Металіст 1925 — 0:0. На 43-й хвилині Циганков не реалізував пенальті (воротар).

Динамо: Нещерет, Вівчаренко (Дубінчак, 62), Попов, Забарний, Караваєв (Перріс, 83), Сидорчук, Кабаєв (Гармаш, 46), Лонвейк (Шепелєв, 61), Буяльський, Циганков, Ванат (Бєсєдін, 46).

Металіст 1925: Мозіль, Капінус, Курило, Ткачук, Жичиков, Вачіберадзе (Мартинюк, 57), Ременюк, Кравченко (Шершень, 83), Габелок, Русин, Борячук (Чирук, 76).

Попереджені: Караваєв (54), Бєсєдін (90+1), Буяльський (90+2) — Ткачук (24), Курило (32), Капінус (71).