Магія Мессі накрила в США команду футболіста збірної України: неймовірний дебют Лео (відео)

Аватар Олександр Кудря Олександр Кудря
855
Сергей Кривцов 1

У стартовому матчі групового раунду Кубка Ліг Інтер Маямі нашого Сергія Кривцова приймав мексиканський Крус Асуль і готувався відзначити дебютні поєдинки зіркового десанту із Європи — Серхіо Бускетса та, звісно, Ліонеля Мессі.

Захисник збірної України традиційно відіграв весь матч, а ось Мессі, вийшовши на заміну на 54-й хвилині на 90+4-й довів домашню арену ІМ до божевілля. За рахунку 1:1 аргентинський інопланетянин бездоганно виконав штрафний удар і приніс своїй команді перемогу з рахунком 2:1. Вона стала першою для маямців за 11 поєдинків у всіх турнірах (три нічиї та вісім поразок). Бускетс також вийшов з лавки на 54-й хвилині.

Інтер очолив турнірну таблицю групи 10, де окрім нього та мексиканців виступає ще американська Атланта, з якою команда Кривцова зійдеться 26 липня. Ще один матч в цьому тріо, Атланта — Крус Асуль відбудеться 30 липня.

За підсумками цього міні-групового турніру команди, що посядуть перше та друге місце проб’ються до 1/32 фіналу.