Любомир Вовчук: «Збірна України реабілітується за фіаско в Глазго»

У передостанньому турі групового раунду Ліги націй збірна України сьогодні поміряється силами в гостях із футболістами Вірменії

Колишній гравець Карпат, Волині й тернопільської Ниви Любомир Вовчук поділився своїми очікуваннями від протистояння в Єревані й назвав переможця поєдинку.

— Збірна Вірменії є зручним суперником для наших хлопців, але це аж ніяк не значить, що їх сьогодні чекає легка прогулянка. Тим паче, що після тривалого перельоту із Шотландії ще невідомо, чи їм удалося належним чином відновитися.

Усе ж, додає впевненості повернення в стрій Іллі Забарного та Віталія Mиколенка, їхня відсутність у пропущеному матчі в Глазго дуже відчувалася. Думаю, що в Єревані вони вийдуть у старті. А ось хто їм точно складе компанію, сказати складно, адже одразу ціла група гравців провалила поєдинок із шотландцями. Останнє слово буде за керманичем Олександром Петраковим. Усе ж, на мій погляд, рівень підготовки нашої збірної вищий, до того ж, у господарів із різних причин будуть відсутні кілька провідних виконавців, і наша команда реабілітується за поразку в Глазго, взявши гору з перевагою у два м’ячі.

Сергій Ковальов: «Українці мають розуміти, що права на помилку вже немає»

Лента новостей