Львів відсвяткував першу перемогу на зборі в Туреччині

07.02.2023 19:32

Після двох нульових нічиїх на закордонному етапі підготовки до весняної частини сезону «містяни», нарешті, записали до свого активу перемогу

Денис Кузик. Фото lvivfc.com

В спарингу з польською третьоліговою командою Вєчиста з Кракова львів'яни вийшли вперед на 21-й хвилині після влучного удару гравця, що знаходиться на перегляді.

На 63-й хвилині у ворота Вєчисти був призначений пенальті, котрий реалізував В'ячеслав Бугай – 2:0.

Черговим зимовим новачком Львова став 20-річний лівий захисник Денис Кузик, що виступатиме на правах оренди. Він – вихованець Академії київського Динамо, а минулої осені захищав кольори ковалівського Колоса.