Львів і Кривбас, нарешті, перервали безнічийну серію

18.03.2023 16:21
Фото upl.ua

Стосунки виясняли найбезкомпромісніші команди УПЛ. Адже до очного протистояння Львів в семи поєдинках поспіль обходився без нічиїх, а Кривбас — в одинадцяти. Через дискваліфікацію суперники не могли розраховувати на ключових захисників. Йдеться про «містянина» Романа Никитюка і криворіжця Віталія Вернидуба.

Але й за їхньої відсутності оборонці в першому таймі без особливих зусиль перегравали своїх візаві. Щоправда, на 19-й хвилині Олексій Дитятьєв порушив правила в боротьбі з Устименком і боснійський легіонер гостей Ріфет Капіч реалізував пенальті — 0:1. Заради справедливості слід сказати, що воротареві господарів Олександру Рибці, якоїсь дещиці забракло, аби парирувати удар. А перед перервою витримка зрадила універсалу Кривбаса Микиті Татаркову, котрий був вилучений з поля за два попередження.

Залишившись в більшості підопічні Олега Дулуба активізувалися, проте їх підводив збитий приціл. І все ж, на 74-й хвилині в ворота гостей був призначений пенальті. Владислав Бугай пробив не зовсім вдало, але першим на добиванні був Ярослав Богунов — 1:1. Це не вибило криворіжців з колії і невдовзі невгамовний Капіч відзначився вдруге. Та останнє слово було за Олександром Бєляєвим, котрий врятував Львів від поразки — 2:2. До речі, в першому колі безкомпромісні суперники також між собою зіграли внічию.

Прем`єр-ліга. 18 тур

Львів Кривбас 2:2

Голи: Богунов (74), Бєляєв (87) — Капіч (19, з пенальті, 82). На 74-й хвилині Бугай не реалізував пенальті (воротар).

Львів: Рибка, Дитятьєв, Фернандес (Вовкун, 90+3), Гільєрме (Богунов, 46), Кузик, Грисьо, Алібеков (Де Соуза, 72), Антоніо (Мільченко, 58), Свржняк (Есеола, 58), Бєляєв, Бугай.

Кривбас: Сарнавський, Якимець, Рябов, Безкоровайний, Нябейє, Приходько (Банада, 46), Капіч, Микитишин (Задерака, 46), Татарков, Хомченовський, Устименко (Понєдєльнік,80).

Попереджені: Дитятьєв (19), Фернандес (27), Бєляєв (66) — Татарков (16), Приходько (31), Рябов (38), Якимець (66).В илучення: Татарков (43, друге попередження).