Лунін дав волю емоціям після перемоги Реала над МанСіті в Лізі чемпіонів: українець відбив два пенальті (відео)

18.04.2024 08:02

Український голкіпер мадридського Реалу Андрій Лунін емоційно прокоментував перемогу над Манчестер Сіті у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

«Я виснажений. Матч? Ми перемогли в серії пенальті. Я знав, куди битиме Ковачич. Я найщасливіша людина у світі. У моїй країні ситуація складна. Через це мені нелегко тренуватися день у день. Але хочу подякувати всім, хто мене підтримує. Звісно, ми тренували пенальті, а Модрич допоміг мені порадами», — заявив Лунін.

Нагадаємо, що у матчі-відповіді чвертьфіналу ЛЧ Реал на виїзді обіграв МанСіті у серії післяматчевих пенальті (основний та додатковий час закінчилися нічиєю — 1:1). Лунін відбив два удари господарів з позначки (Бернарду Сілви та Ковачича) та суттєво допоміг мадридцям перемогти — 4:3.

У півфіналі Реал зійдеться з німецькою Баварією. Матч в Мюнхені відбудеться 30 квітня, а в Мадриді — 7 травня. Іншу пару склали дортумндська Боруссія та ПСЖ.