Луганська Зоря зробила ривок у чемпіонаті України

14.04.2024 17:32

Луганська Зоря здолала одеський Чорноморець у матчі чемпіонату України

Фото УПЛ

У матчі 24-го туру чемпіоната України Зоря у Києві на стадіоні Лівий берег приймала одеський Чорноморець.

У першому таймі перевага луганчан була майже абсолютною. Одесити надто нервували і привезли собі безліч моментів один із яких завершився голом. на 13-й хвилині Бутко з правого флангу навісив у штрафний майданчик, а Горбач головою спрямував м'яч у правий від голкіпера кут воріт – 1:0.

Після перерви ситуація на полі не змінилася і Зоря мала щонайменше тричі забивати, однак її гравцям не вистачило влучності у завершальній фазі. Тож, мінімальна перемога господарів.

Таким чином, Зоря набрала 26 очок і перескочила відразу через два щаблі турнірної таблиці. Підопічні Юрія Коваля розташовуються на десятому місці. Чорноморець із 29-ма пунктами посідає восьму сходинку.