ЛНЗ здобув історичну для себе перемогу

05.08.2023 16:57

Підопічні Олександра Ковпака переграли на виїзді Минай, і це стала перша вікторія черкаської команди в УПЛ

Віталій Бойко. Фото fc-lnz.com

В другому турі Минай на своєму полі приймав новачка елітного дивізіону ЛНЗ. Закарпатці на правах господарів вважалися фаворитами цієї пари, але команда Олександра Ковпака виявилася сильнішою за свого суперника, тричі відзначившись результативними пострілами. Під завісу першого тайму удар з середньої відстані вдався Бойко. На 54-й хвилині Прядун першим встиг на відскок м`яча від стійки і вразив пусті ворота. А крапку в матчі на 79-й хвилині поставив Наумець. 0:3.

Таким чином ЛНЗ здобув історичну для себе першу перемогу в елітному дивізіоні, а от підопічні Володимира Шарана зазнали другої поразки поспіль…