ЛНЗ переміг Інгулець: підопічні Кобіна поки без перемог в УПЛ

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
63
1 голос
ЛНЗ – Інгулець. Фото: УПЛ
ЛНЗ святкував домашню перемогу над Інгульцем у межах десятого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь команди з Черкас.

Вже у першому таймі могло статись чимало голів. Річ у тім, що спочатку Шота Нонікашвілі (ЛНЗ), а згодом Максим Мельничук (Інгулець) не реалізували пенальті. Між ударами з одинадцятиметрової точки взяттям воріт відзначився Ілля Путря, який вивів черкащан уперед.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ЛНЗ – ІНГУЛЕЦЬ

Загалом, як у першій половині гри, так і після перерви ігрова ініціатива перебувала саме на стороні ЛНЗ. Вона й втілилась у другий забитий м’яч, коли на 60 хвилині дубль оформив Путря. В останні 30 хвилин підопічні Андреса Карраско були ближчими до третього голу, ніж команда Василя Кобіна до першого.

• Після поточного матчу Інгулець має п’ять очок та посідає 16 місце в УПЛ;
  • У наступному турі чемпіонату України, 26 жовтня, Інгулець на виїзді зустрінеться в дербі з Олександрією (початок гри – о 13:00), а ЛНЗ завітає у гості до Кривбаса (початок поєдинку – о 15:30).