Літня злива: Зоря і Полісся розродились у спарингу одразу вісьмома голами

26.07.2022 20:42

Луганська Зоря здобула вже четверту перемогу на літньому зборі. Цього разу жертвою луганчан став представник першої ліги — житомирське Полісся.

Підопічні Патріка Ван Леувена особливо постаралися в першому таймі, який виграли з рахунком 4:2. По перерві команди обмінялися голами.

Контрольний матч

Зоря (Луганськ) — Полісся (Житомир) — 5:3 (4:2).

Голи: Крістіан (18, 42), Кабаєв (26), Нагнойний (30), Матеус (90) — Грицук (23, 44, с пенальті), Янаков (62).

Зоря: Мацапура, Данченко ( Алефіренко, 79), Імереков, Батагов (Снурніцин, 71), Вантух (Сміян, 61),  Назарина, Чурко (Хлань, 46), Крістіан (Матеус, 79), Кабаєв (Луньов, 46), Булеца (Тлумак, 79), Нагнойний (Гладкий, 61).

Полісся (стартовий склад): Кудрик, Кушніренко, Червак, Гітченко, Морговський, Чередниченко, Огіря, Козак, Морозко, Грицук, Янаков.