Ліга Європи. Арсенал Зінченка влаштував зі Спортингом справжню драму: українець був у головних ролях

17.03.2023 00:54

Тепер ми знаємо всіх учасників чвертьфіналу Ліги Європи сезону 2022/2023. Далі — зовсим без українців.

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Матчі-відповіді. 16.03.2023

Арсенал (Англія) — СПОРТИНГ (ПОРТУГАЛІЯ) — 1:1 (1:0, 1:1), п.п. — 3:5.  Перший матч — 2:2.

Голи: Джака (19) — Педру Гонсалвеш (62). На 118-й хвилині вилучений Угарте (С).

Універсальний футболіст господарів поля Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі та відіграв усі 120 хвилин, але його черга бити післяматчевий пенальті так і не настала.

Реал Сосьєдад (Іспанія) — РОМА (ІТАЛІЯ) — 0:0. Перший матч — 0:2.

На 90+8-й хвилині видучений Карлос Фернандес (РС).

Ференцварош (Угорщина) — БАЄР (НІМЕЧЧИНА) — 0:2 (0:1). Перший матч — 0:2.

Голи: Діабі (3), Адлі (81).

ЮНІОН СЕНТ-ЖИЛЛУАЗ (БЕЛЬГІЯ) — Уніон (Німеччина) — 3:0 (1:0). Перший матч — 3:3.

Голи: Теума (18), Лазар Амані (63), Лапуссін (90+4). На 80-й хвилині вилучений Хеберер (У).

Всі учасники чвертьфіналу ЛЄ-2022/2023: Феєнорд, МанЮнайтед, Севілья, Ювентус, Спортинг, Рома, Баєр та Юніон Сент-Жиллуаз.

Жеребкування відбудеться 17 березня та розпочнеться о 14.00 за київським часом.