Ліга конференцій. Зоря зазнала фіаско у матчі з Маккабі

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
517
Заря - Маккаби

Луганська Зоря зустрілася з тель-авівським Маккабі в груповому раунді Ліги конференцій

Сьогодні на Арені Люблін луганська Зоря у якості номінального господаря матчу Ліги конференцій приймала тель-авівський Маккабі.

На жаль, перший тайм для підопічних Валерія Кривенцова виявився просто провальним. Вже на 7-й хвилині Лукассен сильно пробив п'ятою, і м'яч від голови Турбаєвського залетів у ворота. Далі настала черга Дора Переца, який перед перервою оформив дубль – 0:3.

До честі луганчан, вони не склали зброї і намагалися відігратися. І якщо взяття воріт Мічиним арбітр скасував через офсайд, то влучний удар Горбача на 74-й хвилині вже не викликав заперечень.

Українці продовжували атакувати, створили кілька непоганих моментів, однак скористатися з них не змогли – 1:3.

Ліга конференцій. Груповий етап. Група В. 4 тур

Зоря (Україна) – Маккабі ТА (Ізраїль) – 1:3 (0:3)

Голи: Горбач (74) – Лукассен (7), Дор Перец (26, 43)

Зоря: Турбаєвський, Нагнойний (Венделл, 87), Снурніцин, Батагов, Жордан, Данченко, Антюх (Алефіренко, 66), Яцик, Мічин (В.Волошин, 66), Кирюханцев (Чурко, 87), Герреро (Горбач, 46).

Маккабі ТА: Москера, Ревіво (Тургеман, 72), Соборіт, Лукоссен, А.Коен, Каніховскі, ван Овереєм (Голаса, 72), Дор Перец, Мілсон (Шахар, 90), Захаві (Давіда, 90), Бітон (Біттон, 65).

Попередження: Снурніцин (49) – Лукассен (56), А. Коен (87).

Брейдаблік (Ісландія) — Гент (Бельгія) — 2:3 (2:1)

Голи: Сванторссон (16, 18) — Орбан (6, 54, з пенальті, 69).

Турнірна таблиця. Група В

Команда І В Н П М О
1 Гент 4 3 1 0 11—3 10
2 Маккабі ТА 3 2 0 1 6—5 6
3 Зоря 3 1 1 1 3—4 4
4 Брейдаблік 4 0 0 4 4—12 0

Україна точно буде представлена в плей-оф Ліги чемпіонів: вже відомі шість учасників 1/8 фіналу