Трилер у Лізі конференцій! Новий тренер Дніпра-1 почав у Європі з суцільного форс-мажору

23.08.2023 21:33

Дніпро-1 в першому матчі плей-офф Ліги конференцій у меншості поступився трнавському Спартаку

Фото scdnipro1.com.ua

В своєму першому офіційному поєдинку під керівництвом Валерія Городова Дніпро-1 в плей-офф Ліги конференцій у Трнаві зустрівся з місцевим Спартаком.

Матч почався приголомшливо для дніпрян – вже на 5-й хвилині Едуард Сарапій залишив поле через фол останньої надії. Незважаючи на це, перший тайм пройшов у більш-менш рівній боротьбі, однак у двох епізодах гостей врятував Яків Кінарейкін.

Але на початку другої половини гри і він виявився безсилим, коли м'яч рикошетом від захисника після удару Офорі влучив у поперечину і від неї у ворота. Однак на 66-й хвилині Олексій Гуцуляк поборовся у штрафному майданчику господарів і заробив пенальті, який чітко реалізував Олександр Піхальонок – 1:1.

Словаки пішли уперед, створили кілька небезпечних моментів, струснули поперечину, домоглися вилучення Когута і все одно не змогли вирвати перемогу.

Ліга конференцій. Раунд плей-офф. Перший матч.

Спартак Тр (Словаччина) – Дніпро-1 (Україна) – 1:1 (0:0)

Голи: Офорі (55) – Піхальонок (67, з пенальті).

Спартак Тр: Такач, Коша, Штетіна, Мікович (Азанго, 82), Коштрна, Прохазка (Штефанек, 46), Желькович (Баїнович, 82), Буката (Осені, 46), Офорі, Даніель, Джурічин (Рістовський, 46).

Дніпро-1: Кінарейкін, Кравець, Сарапій, Сваток, Мірошніченко, Бабенко, Піхальонок, Рубчинський (Когут, 59), Горбунов (Каплієнко, 59), Лєднєв (Філіппов, 72), Гуцуляк.

Попередження: Даніель (13), Буката (45+7), Офорі (53) Осені (59) - Сваток (45+7), Рубчинський (45+8), Когут (74).

Вилучення: Сарапій (9), Когут (90).

Матч-відповідь пройде у Кошицях 31 серпня.

Українець Андрій Лунін отримав неприємні новини із роздягальні Реалу: іспанські ЗМІ вже в курсі