Ліга чемпіонів. Донецький Шахтар відігрався у матчі з Селтиком

14.09.2022 21:43

Донецький Шахтар зіграв внічию в поєдинку Ліги чемпіонів з шотландським Селтиком

Сьогодні у Варшаві у матчі 2-го туру групового раунду Ліги чемпіонів Шахтар приймав Селтик.

Номінальні гості відкрили рахунок на 11-й хвилині. Хакшабанович віддав передачу Хатате, а той рикошетом від Бондаренка переграв Трубіна.

Втім, донеччани зуміли відігратися. На 29-й хвилині Мудрик пробив під поперечину з лівого флангу штрафного.

У другому таймі найкращу можливість вийти уперед мали саме шотландці. У центрі штрафного Якумакіс зупинив м'яч, але пробив повз ближню дев'ятку.

Отже, нічия – 1:1.

Ліга чемпіонів. Груповий раунд. Група F. 2 тур

Шахтар (Україна) – Селтик (Шотландія) – 1:1 (1:1)

Голи: Мудрик (29) – Бондаренко (11, автогол)

Шахтар: Трубін, Конопля, Матвієнко, Бондар, Л. Тейлор, Степаненко ,Мудрик, Судаков (Очеретько, 77), Бондаренко, Зубков (Траоре, 61), Швед (Петряк, 61)

Селтик: Гарт, Г. Тейлор, Єнц, Картер-Вікерс, Юранович, Хатате (Тернбулл, 68), Макгрегор, О’Райлі (Муй, 68), Жота (Абада, 86), Фурухасі (Якумакіс, 68), Хакшабанович (Маеда, 46).

Попередження: Єнц (52)

У іншому матчі в групі F мадридський Реал переграв РБ Лейпциг (2:0) і очолив турнірну таблицю.