Лідер Шахтаря: «Ми чесно виграли це чемпіонство»

29.05.2023 16:02
Категории: Новини

Капітан донецького Шахтаря Тарас Степаненко прокоментував здобуття чемпіонського титулу

Фото shakhtar.com

У межах 29-го туру УПЛ гірники розбили Дніпро-1 — 3:0. Перемога дозволила Шахтарю достроково оформити чемпіонство. Один із голів помаранчево-чорних оформив Тарас Степаненко, післяматчевий коментар якого приводить клубна прес-служба.

Які емоції після перемоги над Дніпром-1?

— Я дуже задоволений. Напевно, це найважче чемпіонство, яке в мене було за всі роки в Шахтарі. Дуже переживав і ретельно готувався до останніх поєдинків. Ми матч виграли заслужено, на цьому шляху в нас ніхто не вірив, але ми довели, що ми — команда. Чесно виграли це чемпіонство, і я дуже радий, хочу сказати всім велике дякую!

Протягом сезону ти був прикладом для всіх молодих гравців як їх мотивував?

— Учився бути не тільки гравцем, а й старшим братом. Це дуже нелегко, іноді я не все робив правильно. Містер багато мені підказав, і я багато ще їм повинен розказати й показати, а я ріс як чоловік. Вони росли як гравці, бо вони мужніли, а я ріс як чоловік.

Що для тебе означав цей гол?

— Я скажу, що ніс на собі важкий тягар, а коли забили другий і третій голи, то скинув його. Були пориви такі, що я не можу навіть передати. Було не просто 11 футболістів, а було 50 гравців: запасні, тренери, технічний персонал, медичний персонал, адміністратори — усі здобули це чемпіонство. Усі внесли свою частку в це найважче чемпіонство.

Раніше ти уявляв, що цей Шахтар стане чемпіоном?

— Коли ми починали, я не дивився в майбутнє, а рухався крок за кроком, старався працювати. Але так виходить, коли ти працюєш, багато проти тебе, і ти просто йдеш до своєї мрії, хочеш чогось досягти.

Тренер Шахтаря: «Ми не були фаворитами, нам давали п’яте місце…»

Лента новостей

Українські інтернет казино