Лідер Дніпра-1 зізнався, про що навіть не мріяли в команді: відверті слова футболіста

30.11.2022 18:02
Категории: Новини

Півзахисник Дніпра-1 та один із лідерів команди Олександр Піхальнок прокоментував клубній пресслужбі поразку від Кривбаса (1:2) у матчі 15-го туру УПЛ.

«Поразка є поразка. Не можна пропускати такі м’ячі. Коли виграєш —1:0, грати в обороні вся команда має більш організовано. Другий, зрозуміло, отримали у відповідь на те, що великими силами йшли вперед.

В цілому, якщо брати півріччя, завершили не на мажорній ноті, але воно вийшло дуже добрим. Особливо враховуючи те, що в нашій обоймі вже більше двох місяців перебуває не більше 14-ти польових гравців. Тому не треба вішати носа. Маємо добре відновитися, попрацювати на зборах, підсилитися та готуватися до другого кола й матчів єврокубків.

Я був готовий не на сто відсотків. Два дні хворів, потім був день у дорозі, а передматчеве тренування провів не повністю. Але не будемо шукати виправдання.

Ми, звичайно, налаштовувалися на кожну гру, але щоб завершити півріччя на першому місці… Це було у мріях (сміється). Що я відчуваю через це? Мотивацію, звичайно. Працювати, працювати та ще раз працювати», — сказав Піхальонок.

Лента новостей