Лідер Дніпра-1 — про пісок від Юрія Максимова, ціль грати за збірну України та провал в єврокубках

23.01.2024 21:03
Категории: Новини

Найкращий за версією вболівальників футболіст Дніпра-1 у 2023 році Олександр Піхальонок, якому відповідну футболку вручили вже на у Туреччині, розповів клубній пресслужбі, що був приємно вражений цим визнання та повідав початок тренувальних зборів команди.

Фото scdnipro1.com

Приз від вболівальників є особливо приємним і має особливо вагоме значення?

— Так, звісно, дуже приємно отримувати такі призи. Дякую вболівальникам і, звичайно, всій команді: гравцям, тренерському штабу, керівникам. Буду працювати, щоб надалі усіх радувати своєю грою.

Загалом задоволений, як для тебе склався минулий рік?

— Якщо брати другу частину минулого чемпіонату, звісно, хотілося стати чемпіонами. Але друге місце теж є непоганим. Потім ми, можна сказати, не дуже гарно виступили у єврокубках — бажали зовсім іншого, прагнули грати у груповому етапі. У чемпіонаті цього сезону в нас спочатку був спад, а потім набрали ходу. І зараз готуємось до другої частини чемпіонату.

Особисто ти, напевно, високі цілі будеш ставити не лише у клубі, а й у збірній України?

— Звичайно, хочеться грати за збірну та показувати свій найкращий футбол.

Фото УАФ

Як почуваєшся зараз, на початку підготовки? Зазвичай потребуєш багато часу, аби повернутися до оптимального стану після паузи?

— Для стовідсоткової готовності потрібно десь 2,5—3 тижні. І буду почуватися нормально.

За місяць відпустки встиг скучити за командою?

— Так, дійсно встиг. Ми скучили один за одним. Зараз буде місяць зборів, тож вже, може, набридне трохи (сміється). Жартую, звичайно. Все добре.

Як охарактеризуєш початок підготовки? У перші дні йде не дуже приємна, але необхідна робота?

— Авжеж, така робота не дуже подобається футболістам: зранку бігова на піску. Вільйович каже, що пісок буде кожного дня (посміхається). Така робота, дійсно, не найбільш приємна, але є потрібною, щоб набрати оптимальні кондиції.

Кожен гравець мав завдання на період відпуски? Чи виконував ти його, і наскільки це допомагає швидше втягнутися в роботу та легше переносити навантаження на зборах?

Фото scdnipro1.com

— Звичайно, виконував. Ми потім скидаємо звіти нашому тренеру з фізпідготовки, щоб він бачив у програмі, як ми що робили. Так, завдяки цьому легше виходити з відпустки, адже якщо зовсім нічого не робити протягом місяця, втратиш весь тонус, що мав, і на тренуваннях буде все боліти.

У контрольних матчах нашу команду чекають цікаві суперники. Взагалі, футболісти на зборах звертають увагу, проти кого грають, або це не має великого значення?

— Це має значення, це цікаво, і в нас дійсно хороші суперники на зборах. Але найголовнішою є наша мета — набрати кондиції, відпрацювати тактику. Розуміємо, що під час першої частини зборів буде важкувато, адже гратимемо під великими навантаженнями. А у другій частині зборів будемо вже готуватися до поновлення чемпіонату та підходити до матчів в більш оптимальній формі.

Лента новостей