Легіонери Руха стали рушієм перемоги у товариському матчі в Хорватії

14.02.2023 21:02

Футболісти Руха заключний етап підготовки до весняної частини сезону також проводять у Хорватії

Фото fcrukh.com

Сьогодні в Пулі львів'яни зіграли перший спаринг – з місцевою Істрою. Поєдинок проходив під диктовку гостей, які, передусім, переважали господарів за різноманітністю дій на футбольному полі.

Вже на 20–й хвилині аргентинець Альваренга вивів Рух вперед. А коли невдовзі Лісіца вирівняв становище, то перед перервою ще один легіонер прикарпатців, Соломон, відновив паритет, реалізувавши пенальті – 2:1.

В другому таймі ініціативою продовжували володіти підопічні Леоніда Кучука. Останнє слово було за Сапугою, котрий встановив підсумковий рахунок.