Легіонер-бомбардир вирвав для Ворскли три очки в Одесі

16.04.2023 17:17

У поєдинку 21-го туру чемпіонату України полтавська Ворскла на останніх хвилинах вирвала перемогу над одеським Чорноморцем

Таулян Сефері (справа). Фото chornomorets.football

Моряки підійшли до матчу в гарному настрої, адже у весняній частині чемпіонату поки не програвали. Ворскла ж у минулому турі здобула першу перемогу у другій половині сезону.

Поєдинок протікав у «нічийному» руслі, хоча періодично моменти виникали. Зокрема, у першому таймі в поперечину поцілив Степанюк. А на 85-й хвилині стався ключовий епізод: головний бомбардир Ворскли Сефері отримав м’яч на куті штрафного, змістився в центр і влучно пробив у ближній кут. Для Тауляна це вже дев’ятий гол у поточній першості.

У підсумку полтавці перемогли вдруге поспіль, причому знову з рахунком 1:0. Чорноморець же перервав серію із шести матчів без поразок в УПЛ.