Легендарний футболіст збірної України прокоментував матч Арсенал – Шахтар: йому сподобались дії «гірників»

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
33
1 голос
Володимир Єзерський у часи виступів за Шахтар. Фото: Google
Після поразки донецького Шахтаря в поєдинку Ліги чемпіонів проти Арсеналу (0:1) український тренер та колишній захисник Володимир Єзерський прокоментував матч у Лондоні.

Єзерський дав інтерв’ю порталу Tribuna, у якому поділився думками про гру:

«У мене позитивне враження від гри. Звісно, ми розуміємо, що Шахтар грав проти однієї з найкращих команд Англії. На тлі такого суперника гірники доволі непогано себе показали. Особливо, якщо врахувати рівень чемпіонатів України та Англії».

Ексгравець Динамо, Дніпра, Шахтаря та збірної України окремо дав аналіз двом таймам:

«У першому таймі досить потужно, агресивно і гостро розпочав Арсенал. Команда чинила тиск на гостей. В діях Шахтаря багато що не виходило. Перший тайм, особливо його початок, звісно, був за Арсеналом. В них були моменти, коли вони збільшувати рахунок.

Але у другому таймі ми побачили той Шахтар, який ми звикли бачити раніше. Другий тайм показав, що у Шахтаря є потенціал і гірники вміють гідно грати проти таких команд, як Арсенал».