Кубок України: Георгій Судаков дав джазу в першому півфіналі турніру

03.04.2024 19:55

Донецький Шахтар став першим фіналистом Кубку України-2023/24

Фото upl.ua

Сьогодні у Львові в першому півфінальному поєдинку Кубку України Шахтар приймав Чорноморець.

Нав'язати боротьбу фавориту одеситам вдалося лише у першому таймі, коли після голу Сікана Штогрін зумів зрівняти рахунок. Втім, перед самою перервою Салюк заробив пенальті на Егіналду і Бондаренко спокійно реалізував одинадцятиметровий.

Другий же тайм став бенефісом Георгія Судакова, який зробив два сольних проходи і забив фантастичні м'ячі – 4:1.

Таким чином, Шахтар став першим фіналістом Кубку України, де зустрінеться з переможцем пари Полісся – Ворскла.

Кубок України. 1/2 фіналу

Шахтар – Чорноморець – 4:1 (2:1)

Голи: Сікан (12), Бондаренко (44, з пенальті), Судаков (52, 79) – Штогрін (18).

Шахтар: Різник, Бондар, Егіналду (Степаненко, 68), Криськів, Судаков (Марлон, 81), Сікан (Траоре, 68), Азаров (Педріньйо, 46), Бондаренко, Матвієнко, Конопля, Кевін (Зубков, 68).

Чорноморець:

Попередження: Азаров (16) – Бадібанга (45+1).

Анатолій Трубін наварив у півфіналі Кубку Португалії: що наробив воротар збірної України (відео)