Кривбас знову не зміг виграти в спарингу

27.01.2023 19:27

Підопічні Юрія Вернидуба зіграли внічию з північномакедонською командою Струга

Фото fckryvbas.com

Після поразки від болгарського Хебіра Кривбас на зборі в Туреччині зустрічався з командою Струга з Північної Македонії.

Першим рахунок відкрив український колектив. На 30-й хвилині відзначився Роман Дебелко. Незабаром суперник міг забити, але Кліщук відбив 11-метровий. І все ж на перерву суперники пішли за рівного рахунку.

Другий тайм пройшов із невеликою перевагою криворіжців, які на 67-й хвилині заробили право на пенальті. Але Устименко втратив шанс вирвати перемогу. 1:1.