Кривбас мінімально переміг Чорноморець і виліз на вершину

08.10.2023 19:20
Фото upl.ua

Коли зустрічаються сусіди по турнірній таблиці, то кажуть, що на кону шість очок. Є й інша версія: в таких матчах головне не програти. Не дивно, що сьогодні в першому таймі Кривбас і Чорноморець основну увагу зосередили на обороні. На двох лише двічі влучили в площину воріт, але голкіпери були на місці. Відзначимо одесита Варакуту, який парирував удар Приходька з близької відстані.

Після перерви важко було комусь віддати перевагу. На 57-й хвилині в карному майданчику гості порушили правила в боротьбі з Кузиком і були покарані пенальті. Вирок чітко реалізував Приходько — 1:0. Підопічні Юрія Вернидуба втримали переможний рахунок. Завдяки цьому Кривбас очолив турнірну таблицю.