Дніпро-1 зазнав вкрай дошкульної поразки від Кривбасу

28.10.2023 17:03

Дніпро-1 зустрівся з Кривбасом у центральному матчі 12-го туру чемпіонату України

Сьогодні у Кривому Розі Кривбас приймав Дніпро-1 в межах 12-го туру національної першості.

Підопічні Віталія Вернидуба дуже добре розпочали поєдинок. На 11-й хвилині Кожушко отримав передачу від Кузика і розстріляв порожні ворота – 1:0. Під завісу першого тайму вже сам Кузик зумів подвоїти перевагу криворожан.

Крапку ж у матчі поставив знову Кожушко, оформивши дубль – 3:0. Зазначимо, що на 87-й хвилині Лєднєв не реалізував пенальті.

Отже, перша поразка дніпрян під керівництвом Юрія Максимова.