Кривбас через камбек і автогол обломав переможну серію Дніпра-1: подробиці дербі (відео)

19.07.2023 12:01

Дніпро-1 у своєму останньому контрольному матчі на зборах не зумів продовжити свою літню переможну серію, вперше в міжсезоння розписавши нічию.

Хоча в середині першого тайму, коли Довбик зробив рахунок 2:0, навряд чи хтось сумнівався, що дніпряни покладуть на лопатки чергового суперника.

Однак попри товариський статус поєдинку, Кривбас продемонстрував характер, і на 90-й хвилині все ж таки зумів уникнути поразки. Щоправда, обидва голи криворіжців стали наслідком відвертих помилок захисту дняпрян.