Колос несподівано вийшов на друге місце у турнірній таблиці чемпіонату України

12.08.2023 18:56

Ковалівський Колос розібрався з рівненським Вересом в чемпіонаті України

Фото УПЛ

Сьогодні Колос у матчі 2-го туру чемпіонату України приймав Верес із Рівного. Підопічні Ярослава Вишняка володіли ініціативою увесь поєдинок і здобули заслужену перемолгу.

На 25-й хвилині Безбородько після прострілу Оріховського опинився один в центрі штрафного майданчика гостей і пробив головою в самісінький кут воріт рівненців – 1:0.

У другому таймі господарі подвоїли свою перевагу. Гакман, намагаючись вибити м'яч, збив гравця Колоса і заслужив на пенальті. Його бездоганно виконав Оріховський.

В підсумку, 2:0 – перемога Колоса, який набрав сім очок і вийшов на друге місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги.

Чемпіонат України. Прем’єр-ліга. 3 тур

Колос – Верес – 2:0 (1:0)

Голи: Безбородько (25), Оріховський (72, з пенальті).

Колос: Фесюн, Цуріков, Бондаренко, Бурда, Золотов, Лучкевич, Богданов (Болбат, 81), Оріховський, Мякушко (Ільїн, 68), Безбородько (Салабай, 81), Велетень (Демченко, 52).

Верес: Паст, Вовченко, Курко, Блізніченко (Гайдучик, 73), Дахновський (Балан, 11), Марусич (Гагун, 81), Яго (Кучеренко, 73), Кучеров, Гакман (Шестаков, 73), В.Шарай, Шевченко.

Попередження: Золотов (5), Бурда (7), Безбородько (25), Велетень (51), Мякушко (58) – Яго (35), Гакман (67).

В наступному турі Колос на виїзді зіграє з Рухом, а Верес прийматиме Ворсклу.

Грецька преса від души познущалася з київського Динамо після матчу Ліги конференцій: подробиці