Колос скористався з чисельної більшості у матчі чемпіонату України

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
362
Колос - Минай

Ковалівський Колос у більшості впорався з аутсайдером чемпіонату України

Сьогодні у стартовому матчі 14-го туру чемпіонату України Колос у Ковалівці приймав Минай.

У першому таймі гострою зброєю господарів стали кутові. На 18-й хвилині після його подачі Мілько замкнув дальню штангу, а на 35-й Бурда виграв боротьбу на другому поверсі і подвоїв перевагу ковалівців.

Після перерви гості ще й залишилися вдесятьох – другу жовту картку заробив Мельник.

Отже, 2:0 – Колос набрав 20 очок і вийшов на шосте місце у турнірній таблиці. Минай на останній позиції з 6-ма пунктами.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 14 тур

Колос – Минай – 2:0 (2:0)

Голи: Мілько (18), Бурда (35).

Колос: Фесюн, Ємець, Бурда, Бондаренко, Чорноморець, Лучкевич, Мілько (Оріховський, 85), Богданов (Демченко, 71), Тотовицький (Салабай, 85), Безбородько (Ільїн, 65), Болбат (Мякушко, 65).

Минай: Бандура, Дмитрук, Нємчанінов, Солдат, Петько (Вітенчук, 46), Мельник, Гечев (Кораблін, 46), Ралюченко (Рогозинський, 54), Гунічев (Вишневський, 46), Одарюк (Голуб, 78), Твердохліб.

Попередження: Демченко (80) – Петько (27), Мельник (32), Шаран (головний тренер, 36), Твердохліб (72), Солдат (75).

На 49-й хвилині вилучений Мельник (Минай) – повторне попередження.

У наступному турі Минай прийматиме Кривбас, а матч Колоса та Зорі перенесено.

Ліга Європи. Новачок збірної України забитим м’ячем відзначив довіру Сергія Реброва