Колос призупинив падіння, а Металіст 1925 все ближче до прірви

Аватар Сергій Дем'янчук Сергій Дем'янчук
334
0 голосів
Колос призупинив падіння, а Металіст 1925 все ближче до прірви
Колос-М-1925

В Ковалівці стосунки виясняли невдахи весняної частини сезону. Але якщо у футболістів Колоса ще вистачало запасу міцності, то харків`яни опинилися в зоні вильоту. Ось чому в поповненні очкового багажу були зацікавлені обидві команди.

Суперники часу на розвідку не витрачали. Вже в дебюті Борячук відпасував Сидорову, який увірвався до штрафного майданчика господарів, але Фесюн зіграв надійно. В гостей відзначався активністю Капінус, який свій черговий прохід завершив передачею на Юсова, проте той схибив. А от у нападника господарів Рангела з прицілом усе було гаразд й ковалівці доволі неочікувано вийшли вперед на 23-й хвилині. 1:0.

Другий тайм розпочався потужним пострілом під поперечину у виконанні Борячука — 1:1. Невдовзі Імереков небезпечно пробивав головою, але союзником господарів стала поперечина! Ковалівці відповіли двоходівкою за участі Рангела та Цурікова, проте воротар слобожанців Мозіль відвів загрозу.Завдяки проведеним замінам команди підтримували доволі високий темп, проте схилити шальки терезів на свій бік суперникам не вдалося.

Прем`єр-ліга. 23-й тур

Колос — Металіст 1925 — 1:1 (1:0)

Голи: Рангел (23) — Борячук (47).

Колос: Фесюн, Бондаренко, Бурда, Цуріков, Оріховський (Велетень, 82), Рангел (Ільїн, 71), Чорноморець, Лучкевич, Топалов (Демченко, 82), Богданов (Мілько, 71), Паулаускас (Безбородько, 68).

Металіст 1925: Мозіль, Капінус, Борячук (Безуглий, 73), Юсов, Дмитренко, Габелок, Жичиков (Гармаш, 85), Імереков, Фарина, Юрченко (Обінайя, 85), Сидоров.

Попереджені: Рангел (24), Оріховський (74), Чорноморець (75) — Обінайя (89).

7 квітня. Ковалівка. Стадіон Колос.