Колос не втримав переможний рахунок у спарингу з клубом Прем'єр-ліги

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
968
Колос - Олександрія

Ковалівський Колос та Олександрія розписали мирову у черговому товариському поєдинку в рамках підготовки до нового сезону

Матч відбувся на стадіоні Ніка в Олександрії і завершився внічию — 1:1. Обидва м'ячі були забиті у першому таймі.

На 13-й хвилині гості після реалізованого пенальті Оріховським повели у рахунку, а на 40-й хвилині вдало розіграна комбінація Олександрії у штрафному майданчику ковалівців завершилася взяттям воріт. Голом відзначився Богдан Кобзар, який замкнув передачу від Владислава Калітвінцева.