Колос домінував у матчі команд з нижньої частини турнірної таблиці: чи вдалось обіграти Лівий берег в УПЛ

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
18
Гравці Колоса та Лівого Берега. Фото: ФК Колос
У вечірньому матчі Української Прем’єр ліги ковалівський Колос приймав Лівий берег. Вдруге у суботу, 5 жовтня, було зафіксовано нічийний результат.

Окрім звичної для очей вітчизняних вболівальників боротьби матч відзначився ще й доволі високим темпом. Проте, моменти у цьому поєдинку створювала лише команда, яку очолює Олександр Поздєєв. Саме Колос відзначався нагодами на взяття воріт. Красномовною є різниця в кількості ударів по воротах – 15:1 на користь гравців із Ковалівки.

Найбільші із них виникли після 75 хвилини, коли господарі поля двічі влучили у каркас воріт Максима Механіва.