Колишній гравець збірної України змагатиметься за чемпіонство в США

01.11.2023 11:04

Український захисник Євген Чеберко виступить у плей-оф МЛС у складі Коламбус Крю

Фото columbuscrew.com

Нещодавно в Північній Америці завершився регулярний сезон у вищій футбольній лізі, в якій виступають команді зі США й Канади. Коламбус Крю посів третє місце у Східній конференції, тож пробився в плей-оф. Там у першому раунді (1/8 фіналу) суперником представників Огайо буде Атланта Юнайтед (стартова гра серії — 2 листопада).

Саме за Коламбус виступає Євген Чеберко, який улітку змінив хорватський Осієк на клуб зі США. Колишній футболіст збірної України наразі відіграв за Крю дев’ять матчів у всіх турнірах.

Додамо, що окрім виходу в плей-оф МЛС команда нашого легіонера в цьому році дісталася 1/8 фіналу Відкритого кубку США та 1/16 фіналу Кубку Ліг.

Варто згадати й Сергія Кривцова, який виступає за Інтер Маямі. Його команда посіла передостаннє місце в Східній конференції, тож пролетіла повз плей-оф. Тим не менше, Мессі і Ко перемогли в Кубку Ліг та дісталися фіналу Відкритого кубку США.

Трубін знову запалив у Португалії: що наробив воротар збірної України в кубковому матчі Бенфіки