Кочергін забив дальнім ударом в Екстракласі: відео дії та на якому місці команда українця

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
11
1 голос
Український півзахисник Ракува з Ченстохови Владислав Кочергін довершив переможний матч своєї команди поєдинку польської Екстракласи 2024/25.

Колектив з півдня Польщі поїхав до міста Радом у центральній частині Польщі аби зіграти матч одинадцятого туру. В стартовому складі гостей вийшов і Владислав Кочергін.

Він зіграв повний матч і відзначився голом на 90+1 хвилині, коли потужно пробив метрів з 23-25. Примітно, що по ходу другого тайму Владислав двічі виходив на позицію для такого удару, однак під час першого моменту віддав на партнера. А коли того замінили – забив дальнім ударом.

Відео голу від Кочергіна доступне ТУТ

Польща

Екстракласа, 11-й тур

Радомяк (Радом) – Ракув (Ченстохова) – 0:2

Голи: Лопес, 33, Кочергін, 90+1.

• Після 11-ти турів Ракув має в доробку 11 очок та займає другий щабель у турнірній таблиці польської Екстракляси. Відставання від познанського Леха складає два пункти.
  • У наступному турі команда с Ченстохови вдома прийматиме Погонь зі Щецина. Поєдинок відбудеться 20 жовтня та розпочнеться о 28:30 за київським часом;