Ігнатенко і Коваленко програли свої матчі у європейських чемпіонатах

10.09.2022 17:57

Український півзахисник Данило Ігнатенко не допоміг Бордо уникнути другої поразки в нинішньому чемпіонаті Франції

Бордо Данила Ігнатенка у виїзному матчі 8-го туру французської Ліги 2 зустрівся з Сент-Етьєном. Українець вийшов на поле у стартовому складі гостей і відіграв 72 хвилини, не відзначившись результативними діями.

Його ж команда поступилася з рахунком 0:2 і наразі з 14-ма очками продовжує лідирувати у Лізі 2.

Чемпіонат Франції. Ліга 2. 6 тур

Сент-Етьєн – Бордо – 2:0 (1:0)

Голи: Ваджі (35), Масон (66).

Український легіонер Спеції Віктор Коваленко вийшов на поле на 62-й хвилині виїзного поєдинку 6-го туру чемпіонату Італії проти Наполі за рахунку 0:0.

Наш півзахисник не відзначився результативними діями, а Спеція програла – 0:1. Команда Коваленка з чотирма очками знаходиться на 14-й позиції у Серії А.