Київське Динамо впритул наблизилося до Шахтаря в турнірній таблиці

17.04.2024 17:53

Закарпатський Минай і київське Динамо нарешті дограли відкладений матч першості України

Фото УПЛ

Сьогодні Минай і Динамо дограли грудневий матч 16-го туру чемпіонату України, відкладений через тривалу повітряну тривогу.

Поєдинок за обопільною згодою команд відбувся в Києві на стадіоні Валерія Лобановського, незважаючи на те, що номінальним господарем був Минай.

Глядачі побачили два різних тайми. У першому безроздільно домінували динамівці, які двічі засмутили воротаря закарпатців Олександра Бандуру.

Після перерви гра вирівнялася і господарям вдалося відквитати один м'яч і лише на останніх хвилинах пілопічні Олександра Шовковського остаточно довели свою перевагу – 3:1.

Після цього матчу кияни набрали 51 очко і впритул наблизилися до донецького Шахтаря, у якого 52 пункти і гра у запасі. Минай з 15-ма очками посідає останнє місце в турнірній таблиці.